Štýlová fľaša vína je vyrobená z recyklovaného kartónu

3029206-slide-paperboybfam


Štýlová fľaša vína je vyrobená z recyklovaného kartónu
ZDROJ: FASTCODESIGN.COM

Paperboy víno je prvé víno na svete, ktoré svojim dizajnom prispieva k záchrane našej planéty. Ekologickým riešením je fľaša vyrobená z recyklovanej lepenky, ktorá má o 67% menšiu uhlíkovú stopu a mimoriadne nižšiu hmotnosť ako tradičné sklo.

Revolučná myšlienka je výsledkom dlhoročného partnerstva spoločnosti Ecologic Brands a Sonoma County. Paperboy víno ich vlastného vinárstva Truell – Hurst začali dodávať
v
recyklovanom kartóne stlačenom do tvaru štandardnej fľaše vína Bordeaux s plastovou vložkou vo vnútri. Dizajnová koncepcia fliaš je dielom dizajnéra Kevina Shawa zo spoločnosti Stranger & Stranger. Jedinečná fľaša Paperboy obsahuje okrem názvu aj veselú karikatúru v štýle 20-tych rokov. Prvotriedne víno v mimoriadne ľahkom a štýlovom balení si tak môžete vychutnať bez nepriaznivých vplyvov na životné prostredie.


3029206-slide-paperboy30452rt

3029206-slide-paperboy30459rt

3029206-slide-paperboy30546rtantiqueflatff3029206-slide-strangerpaperboy35


Zaujímavý tip: WINERATOR.SK

Winerator.sk je sprievodcom slovenských vín. Prostredníctvom bezplatnej aplikácie Vám pomôže zorientovať sa v rozsiahlej ponuke slovenských vín a prevedie Vás svetom najlepších slovenských vinoték. Winerator aplikácia naskenuje čiarový kód na fľaši a poskytne Vám kompletné informácie o odrode, bežnej cene i hodnotení daného vína.


Sleduj dorine facebook + twitter + pinterest a nové články ti už nikdy neuniknú.