Krásny romanticky deň

Chcete romantiku ako blázon? Máte ju mať. Dám vám inšpiráciu a tip na to, ako svoju priateľku môžete prekvapiť a urobiť si s ňou romantický večer so svetelným závesom a ona to určite ocenia. Každému mužovi (alebo skôr skoro každému) je jasné, že ženy sú viac romantické a romantiku priam milujú. A prečo ju žene nedopriať? Potom vám žena bude vďačná a bude vás milovať ešte viac, než kedykoľvek predtým. Aby ste to totiž správne chápali: na to, aby žena bola spokojná, nie je potrebná len jedna vec. Je to rad menších vecí, ktoré sa skladajú akoby do celého „puzzle“.

love

Neviem ako inak to mám vyjadriť. Proste keď tie puzzle klasické skladáte, tiež vám nestačí iba jeden dielik na to, aby vám dal celý obraz. No a takto presne je to so ženami. Niektoré ženy sú celkom náročné a niektoré nie. A každá žena chce niečo iné a túži po niečom inom. No ale v základe romantika každú ženu určite poteší. Romantická večera, sviečky, napustená vaňa, ruža.. a teraz sa k tomu bližšie ja vyjadrím. Mne ako žene stačí málo, aby som bola spokojná. A vôbec nemusím dostávať extrémne drahé darčeky, aby som sa cítila dobre.

love

Stačí mi iba keď je muž pozorný a urobí nejakú romantickú vec. A to neznamená to, že mi dá diamantový prstienok, ale napríklad pokojne iba ružičku s čokoládou pri západe slnka. Aj také malé veci dokážu ženu potešiť. Alebo napríklad wellness a predĺžený víkend mi dobije baterky a stopercentne urobí radosť. Tiež by ste to mali vyskúšať. Skúste vziať niekam svojho priateľa na víkend, len vy dvaja, sami, a romantika.. wellness, vírivka, masáže, dobré jedlo.. a uvidíte, ako obaja načerpáte sily a ako sa vám to bude páčiť. Ja v apríli pre priateľa mám prekvapenie, vezmem ho do vírivky a nádherného wellness, ten bude pozerať. Už sa na to hrozne veľmi teším, až strávime nejaký čas len my dvaja spolu a bude to nádherné a romantické.