Ako mi změnili masaže život

Porozprávam vám jeden príbeh, ako som chodila na erotické masáže a ako mi zmenili život. Jednu dobu som bola celkom dosť vybavená úplne zo všetkého. Mala som stres ako z práce, tak aj zo vzťahu, ktorý som mala. Dlhodobo som v ňom totiž nebola šťastná a iba som sa trápila. Priateľ si ma vôbec nevšímal. Boli časy, keď som bola úplne šťastná a mala som pocit, že je všetko v pohode. To bolo na začiatku vzťahu. No a potom sa to zrazu úplne zmenilo. Z ničoho nič ako keby to bol iný človek. Začal piť, vôbec sa so mnou nechcel baviť a jediné, čo ho zaujímalo bol chľast a telefón. Ani po intímnej stránke to už medzi nami nefungovalo a fakt som nevedela, čo mám robiť.

s

Chýbala mi pozornosť, neha, vášeň a láska. Potom som si nejako uvedomila, že to musí skončiť. Akurát ma sťahoval ku dnu a ja som si to dlhú dobu neuvedomovala. Ale taký človek mi naozaj nič nedával. Musela som sa postaviť na vlastné nohy. A práve v tom čase som si začala niečo študovať o erotických masážach magictantra.sk, ktoré mi veľmi pomohli. Začala http://www.ceskenoviny.cz/zpravy/britska-princezna-charlotte-zacala-chodit-do-materske-skoly/1570642 som všetko inak vnímať, erotické masáže ma dokázali tak odreagovať a zbaviť všetkých starostí.

s

A je to paradox, ale práve na nich som si všetko uvedomila. A erotické masáže vlastne nie sú len o tom, že vám urobia dobre, ale aj o tom, že si oddýchnete od každodenných starostí. Veľakrát si niekto myslí, že erotické masáže sú zamerané iba na erotiku, ale nie je to vôbec tak. Je to aj o vnímaní človeka. A to je dôležité. Nakoniec som sa zo všetkého dostala a dnes žijem úplne inak. Našla som si nového priateľa, ktorý mi mimochodom erotické masáže robí aj doma a som fakt spokojná. A aj keď som si prežila horšie časy, tak teraz je to za mnou a už je to iba lepšie a lepšie. A tu na tomto príklade krásne vidíte, ako vám erotické masáže dokážu zmeniť život hore nohami. Zaujímavé, čo?