Čo vám pripomína leto

Leto je úžasné obdobie, ktoré je absolútne bez jedinej chybičky a to si nerobím srandu. Tak dlho som odpočítavala mesiace a konečne tu je.

Čo môžeme robiť v lete?

Grilovanie

Jedna z mojich najobľúbenejších veci, ktoré najradšej robím, je grilovanie. Kdekoľvek. Napríklad na záhrade alebo na chate. Samozrejme nie sama. Kúzlo grilovania je práve v tom, že som s tými, ktorých mám rada. Najčastejšie je to rodina a môj priateľ. Opekáme špekáčiky, klobásy, bavíme sa a rozprávame sa. Proste je to úžasné a toto obdobie by som ani za nič na svete nevymenila. A práve tieto spomienky na leto ma vždy dobijú takou pozitívnou energiou, že z nej čerpám na naozaj dlhú dobu. A práve pre takéto chvíle žijem.

s

Dovolenka

Snáď každý si vybaví dovolenku a prázdniny, keď počuje slovo leto. A ja to mám úplne rovnako. Tento rok sa plánujem pozrieť buď do Bulharska, alebo na Maledivy najmenej na dva týždne, nech si poriadne odpočiniem a už sa strašne veľmi teším.

d

Kúpanie

V tých horúčavách sa tiež musíte osviežiť. Občas je neznesiteľné teplo a v tom čase všetci jazdia do bazéna a na kúpačov. Buď niekam k rieke alebo k moru, do bazéna, ja tento rok mám už jednu dovolenku na Slovensku s rodinou naplánovanú a už sa nemôžem dočkať, až tam pôjdeme a všetci si to spoločne užijeme. Fakt sa nemôžem dočkať. Pôjdeme do Dunajskej stredy, kde to jednoducho nikdy nikoho nesklame. Sú tam bazény, tobogány a všetko možné a stačí to iba skúsiť a už tam budete chcieť stále. Je to jednoducho nákazlivé. A nebojte sa, nemajú tam iba bazény so studenou vodou. Sú tam naopak aj bazény s úplne horúcou vodou a v tých sa vyžívam ja. Viete prečo? Pretože teplá voda je jednoducho najlepšia a s kombináciou výhľadu na celý areál je to jednoducho dokonalé. A ako bonus majú vo vnútornom areáli aj reštauráciu, v ktorej skvele varia najrôznejšie jedlá a je to ako nebo v puse.