Chceš mať vždy poriadok – zipni to!

Drobnosti dokážu poriadne potrápiť. Hlavne ak sa nám povaľujú krížom – krážom. Poznáte tú situáciu: Práve ste upratali ale drobnosti sa v skrinkách kotúľajú kade – tade. Keď neskôr niečo hľadáte, pri hľadaní narobíte nechtiac znova neporiadok. Tak to teda zipnite! Je jednoduchý, skladný, vždy po ruke a nenechá Vás nikdy v štichu. Tak jednoduché riešenie pre upratanú a prehľadnú domácnosť. Sáčiky – ale nie hocijaké – sáčiky so zipsom. Sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý sa len tak nepretrhne a zvládne teda oveľa viac ako obyčajný šuchotavý mikroténový sáčik. Je priehľadný, nebudete sa teda musieť báť, že nenájdete hneď to čo hľadáte.

sáčky so zipsom udržia aj tekutinu

Čo ak predsa? V prípade, že balíte do sáčikov veľmi podobné veci, môžete na ne písať s perom či fixou. Sáčik drží farbu a Vy šetríte čas, ktorý by ste zabili zbytočným hľadaním. Ale sypké veci do neho aj tak nemôžem zabaliť… OMYL – sáčky zo zipsom sú vhodné aj na balenie sypkých vecí ako je napríklad cukor či múka. Takto si aj v prípade dovolenky môžete vziať so sebou naozaj všetko čo potrebujete, aj potraviny. Kde ho môžem využiť? Sáčok so zipsom využijete všade a využije ho absolútne každý. Gazdinka v domácnosti a v kuchyni, deti v detskej izbe, páni vďaka nemu budú mať svoj drobný pracovný materiál z dielne vždy uprataný, na mieste a po ruke.

zip sáčky sú vhodné aj na balenie potravín

Mamičky tieto sáčiky ocenia pre svoje ratolesti. Ak idete na výlet môžete do nich zbaliť chrumky pre najmenších či desiatu pre velkáčov. V prípade potreby sú vhodné aj na balenie vlhčených utierok na ruky – pretože vďaka uzatváraniu držia vlhkosť a nepustia ju dnu a naopak. Preto ich využívajú aj turisti pri turistike. V prípade lejaku a nepriaznivého počasia sa Vám mapa nerozmočí od dažďa ani na kúpalisku neutopíte svoj mobilný telefón. Skrátka a dobre – sáčiky na milión použití. Riešenie na milión problémov.