Slovenský módny startup vyrába fair-trade oblečenie

000018


Slovenský módny startup vyrába fair-trade oblečenie
ZDROJ: ABIDELESS.COM

Módny svet na Slovensku sa môže pýšiť ďalším zaujímavým projektom. Je ním módny startup ABIDELESS /Not for everyone/. Garantuje slovenskú fair-trade výrobu z na mieru tkanej látky a prezentuje tri hlavné hodnoty: kvalitnú výrobu, limitované množstvo a silné myšlienky.

“Chceli sme vytvoriť niečo významné, niečo, čo bude reprezentovať mentalitu našej značky. Namiesto masovej produkcie sme sa preto rozhodli vyrábať kvalitné handmade produkty v limitovanom množstve,” uvádzajú zakladatelia značky na internetovej stránke projektu. Značka ABIDELESS sa do povedomia verejnosti dostala vďaka účasti na viacerých módnych podujatiach, akými sú bratislavský Urban Market, Dobrý trh, Prague Fashion Market či Wamp Market v Budapešti, kde predstavila jedinečnú lokálnu autenticitu svojich produktov.

Portfólio tvoria módne produkty pre pánov, dámy či deti, no vo všeobecnosti je táto móda určená pre každého, kto má na veci okolo seba vlastný názor a verí, že kvalita dokáže prekonať kvantitu v akomkoľvek smere. Každé z ABIDELESS tričiek nesie inú tému, vyjadruje iný názor a rozpráva iný príbeh /propaganda, conflicts, freedom, democracy/. V priebehu roka by jej zakladatelia radi rozšírili súčasné kolekcie o mikiny, svetre, nohavice či doplnky.


000028000011

000013_DSC4355 2

_DSC4575 2_DSC4654 3

000037

Processed with VSCOcam with hb1 presetProcessed with VSCOcam with hb1 preset


Sleduj dorine facebook + twitter + pinterest a nové články ti už nikdy neuniknú.

Tagy: .