Efektívny prevoz menších materiálov a tovarov

Logistika je široké spektrum úkonov zahrňujúca nielen prepravu veľkoobjemových zásielok ale aj efektivita prepravy podstatne menších tovarov a materiálov. Efektivita prepravy trápi nielen prepravcov veľkých nákladov ale aj menšie prepravné spoločnosti zaoberajúce sa prepravou a skladovaním menších artiklov. Otázka znižovania nákladov je rovnaká pre všetky spoločnosti a firmy v každom odvetví. Logistika je ale voči tomuto aspektu veľmi kritická a citlivá. Práve nízke náklady pre preprave a efektivita, zabezpečuje prepravným firmám a skladovým spoločnostiam vyšší zisk. Docieliť tento efekt ale býva zložité. Dôležitým aspektom je práve priestor a jeho rozumné využitie.

prepravné a obalové materiály sa hravo prispôsobia Vašim potrebám

Nielen čo sa skladovania týka ale aj prepravy. Riadne uložený tovar dokáže zefektívniť prepravu a optimalizovať nielen výstupy ale aj vstupy. Šetrí tak čas a námahu pracovníkom, ktorý sú v procese kľúčový. Firma Schoelle Allibert prichádza z revolučnými novinkami zjednodušujúcimi proces optimalizácie v logistike materiálov a tovarov. Jedným z takýchto produktov sú skladacie prepravky schoellerallibert.com od tejto spoločnosti. 594 x 396 x 314 mm – také sú rozmery skladacích prepraviek s nosnosťou až 20 kg. Sú dosť veľké a odolné na prepravu materiálu a tovaru ale zároveň sú mimoriadne skladné a efektívne pri preprave. Táto nová generácia vratných obalov si našla svoje využitie v nepotravinovom priemysle. Napríklad pre prepravu autodielov. Ich čistenie je jednoduché, rovnako ako aj ich oprava nie je náročná. Vďaka možnosti skladania dokážu maximálne znížiť cenu pri doprave.

logistika dnes nie je iba o efektivite ale aj o ekológii

Dokonca aj v zloženom stave. Ergonomický uzatvárací mechanizmus je jednoduchý na manipuláciu a nezaberá zbytočne čas. Rovnako aj výroba a materiál svoju kvalitu potvrdzujú vysokou životnosťou a návratnosťou. Prepravka je ľahká a nie je ťažšia ako 3 kg, čo zabezpečuje pohodlnú manipuláciu, avšak s plnou kvalitou. Ako bonus je táto prepravka navrhnutá tak, že korešponduje s bežne dostupnými automobilovými prepravkami. Ani teplotné výkyvy pre ňu nie sú problémom. Hravo odoláva telplotám od -10 do + 40 stupňov. Môžete preto hodiť svoje obavy za hlavu. Ak hľadáte možnosti ako prepraviť svoj materiál či tovar efektívne, udržateľne ale spoľahlivo a jednoducho je skladacia prepravka ideálnym partnerom vo vašom podnikaní.