Kam chodíte nakupovat?

Tiež radi chodíte nakupovať? Potom iste viete, že nie je len jeden typ obchodu, do ktorého môžete zájsť. Je ich veľa a každý z nich má niečo do seba. A každý si nájde ten svoj obľúbený. Poďme si teda rozobrať, aké obchody sú a aké s nimi mám ja osobne skúsenosti. Lidl – do Lidlu chodím nakupovať pravidelne snáď najčastejšie a hrozne rada sem chodím. Je to obchod, na ktorý mám aj aplikáciu a tá mi dáva rôzne zľavy – raz som v Lidli dokonca vyhrala zľavu mínus desať euro, čo bolo úplne super a veľmi nám to pomohlo. A verte tomu, alebo nie, mala som z toho skutočnú radosť. Kaufland – do Kauflandu tiež chodím nakupovať tak často, ale rozhodne nie tak často, ako do Lidlu.

d

Sú tam rôzne zľavové akcie a vždy si tam nájdem veci, ktoré inde nezoženiem. Napríklad v Lidli som nikdy nevidela brusnice, ktoré v Kauflande zoženiem a už presne viem, kde sú. A Kaufland je vlastne druhý obchod, do ktorého chodím najčastejšie. Tesco – v tomto obchode majú moje obľúbené pitie a to je Fuze Tea, príchuť Aloe Vera & Strawberry. Nebudem vám klamať, toto pitie je moja závislosť a nedokážem sa ho len tak vzdať. Samozrejme je nealkoholické, ale strašne mi chutí. A nie je to jediné pitie, čo inde nezoženiem.

s

Napríklad značku Aquila tiež len tak niekde nezoženiem a to som prešla už veľa obchodov, ale nikde som jej nenašla. DM – sem chodím najčastejšie nakupovať plienky pre dcéru, prípadne cumlíky, oblečenie, alebo detské výživy. Dcéra už ich teda veľmi neje, ale aj tak. Občas si nejakú dá. A keď práve nemôžem alebo nechcem variť, tak práve desiata je pre tento čas ako stvorená. Len ju trochu ohrejem a dcéra ju zje väčšinou celú. Tie ovocné zje len niekedy, väčšinou jej dávam skôr také ako špagety, alebo také hlavné jedlo, ktoré sa predávajú ako v DM, tak aj v Lidle. Každopádne som rada, že jej chutia, pretože niekedy moje jedlo odmieta.