Historia nuru masáží

Zníženie stresu, povzbudenie mysle, nadpozemské vzrušenie, pocit uvoľnenia a znovuzrodenia, povzbudenie libida, zvýšenie sebaistoty či podobne skvelé a prínosné benefity? To všetko vďaka erotickým masážam. Erotické masáže alebo umenie dotyku majú siahodlhú históriu. Mnoho zdrojov uvádza, že už ľudia v ranných dobách poznali účinky masáží na telo ako divokosť, nespútanosť a spustenie lavíny nekonečnej eufórie a blaha. Už samotné slovo tantra znamená v preklade niečo ako triediť. Keď to aplikujeme do praxe, tantrické masáže, ktoré spadajú pod masáže erotického typu, skutočne prinášajú jednotlivým svalom úľavu.

masáž

Čo sa týka písomných dôkazov, najstarší písomný dôkaz o aktívnom využívaní masáží a ich obľube v tunajšej nielen kráľovskej vrstve pochádza zo starého Egypta. Za kolísku masáží a umenia liečivého dotyku za považuje predovšetkým ďaleký východ. Najznámejšie taktiky pochádzajú práve odtiaľ, a to napríklad taký tantrizmus, ktorý je i v súčasnej modernej dobe žiadaný a neustále praktizovaný. Pramení z veľmi starého indického náboženstva, ktorý vnímal a uznával pohlavný styk medzi mužom a ženou. Tantrici boli a ešte aj stále sú toho presvedčenia, že ľudská nahota je absolútna prirodzenosť, a preto aj tantrické masáže prebiehajú v znamení nahoty (samozrejme, na klienta je braný všetok ohľad.

kontakt

Pokiaľ sa cíti nepríjemne, môže si ponechať spodné priadlo, avšak v tom prípade bude ukrátený o nezanedbateľné erotické zážitky, pre ktoré si do tantrického salóna prišiel.). Pod známy tantrizmus spadajú i nuru masáže, ktorým sa hovorí i,,klzké masáže.´´ Dôvodom tohto veľmi výstižného názvu je predovšetkým nuru gél vyrábaný špeciálne na tento účel z morských rias. Je bezfarebný, bez zápachu a čisto na prírodnej báze. Pri masážnom programe plní funkciu akého lubrikačného gélu, vďaka ktorému sa môže masérka kĺzať po Vašom tele s väčšou ľahkosťou a priebeh masáže je tak intímnejší.