Erotika v masazach

Erotické masáže sú masáže ktorých podstatu priebeh a hlavný cieľ si väčšina spoločnosti vysvetľuje nesprávne. Pojem erotické masáže nepredstavuje poskytovanie sexuálnych služieb ani pohlavný styk za peniaze masáže veľmi intímneho charakteru blízkeho vzťahu medzi masérku aj klientom pričom však nikdy nedochádza k pohlavnému styku. Toto by masáží je veľmi obľúbený a vyhľadávaný zväčša mužmi a to z toho dôvodu erotické masáže so zameraním no masáž prostaty majú veľmi blahodarne a liečivé účinky ktoré pomáhajú zmierňovať prípadné ochorenia a takisto im aj predchádzať.

masaz

Erotické masáže pochádzajú z veľmi starého umenia a učenia sú určitou časťou prepojené s astrologickými záležitosťami. Znamení poznáme 12 a spísali ich už naši veľmi dávni predkovia pred niekoľko tisíckami rokov pričom vytvorili kruh v ktorom každé znamenie predstavuje 30 stupňov. Ďalej znamenia rozdeľujeme na ženské a mužské ženskými znameniami sú býk rak panna kozorožec ryby a škorpión. Medzi mužské znamenia sa radia zvyšné znamenia a teda baran blíženci lev váhy strelec a vodnár. Okrem polarity dokážeme rozdeliť znamenia ešte aj podľa toho aký element predstavujú a s akým živlom sa spájajú.

žena

Hovoríme tu o rozdeľovaní na základe toho či je dané znamenie zemské vodné vzdušné alebo ohnivé. Rozdelenie podľa živlov jednotlivých znamení je nasledovne: do kategórie zem patria znamenia astrologického zverokruhu býk kozorožec a panna. do kategórie voda patria znamenia astrologického zverokruhu rak ryby škorpión. Do kategórie vzduch patria znamenia astrologického zverokruhu váhy vodnár blíženci. A v neposlednom rade do kategórie oheň patria znamenia astrologického zverokruhu lev strelec a baran. Každé 1 z týchto znamení je niečím výnimočné. Vďaka senzorom masážam môžete objavovať seba samého svoje venujú spoznávať skryté zákutia svojej mysle a túžby a sexuality svojho vlastného tela.