Voda – základ života u vás doma

Pitná voda si vyžaduje bezchybný stav, rovnako ako studničná voda – v oboch typoch by sa nemali nachádzať nečistoty a usadeniny. Riešením je filtrovanie vody, ktoré upraví dostupnú vodu tak do podoby pitnej vody určenej pre prevádzku spoločnosti alebo v rámci vašej domácnosti. Filtrácia prebieha pomocou vložky do filtra na vodu. Tá zaručuje zlepšenie kvality pitnej vody a istým spôsobom môže chrániť pred prítomným znečistením. Filtračné vložky fungujú na princípe najmodernejších, overených technológií a postarajú sa aj o drobný materiál a organické nečistoty.

pohár vody

Voda tak získa neporovnateľnú chuť a akosť a zároveň nezahlcuje vaše domáce spotrebiče. Nemusíte sa trápiť ani s prípadnou výmenou vložky – je k nej pomerne jednoduchý manuál a vy ušetríte kúpu nových filtračných systémov, ktoré sú často zbytočne nákladné a ich životnosť je obmedzená. Naša spoločnosť VODA SERVIS spolupracuje s významnými značkami dostupnými na našom slovenskom trhu, ako napríklad – Atlas Filtri, Stagon a podobne. Upravujú v čo najväčšej miere pitnú a studničnú vodu, a to šetrným spôsobom – mechanickou filtráciou.

pitná voda

Môžete si vybrať z jednotlivých možností filtračných vložiek:

  • Vložky z pevného polypropylénu 5 za 2,50 eur
  • Vložky z vinutého polypropylénu za 2,70 eur
  • Vložky z pevného polypropylénu 10 za 3,20 eur
  • Vložky z vinutého polypropylénu 10 za cenu od 3,60 eur

Ich hlavným cieľom je zabezpečiť jemné filtrovanie, ktoré si viete nastaviť podľa rôznych úrovní. Zožeňte si aj aktívne uhlie, ktoré je určené na elimináciu zápachu a prípadne vylúčenie obsahu chemikálií a iných škodlivých látok z vody. V prípade nejasností nás kontaktujte – náš servis má plné kompetencie na to, aby vám vhodne poradil k zadováženiu čo najprimeranejších prostriedkov na riešenie vašej situácie už v preventívnych krokoch. Veríme, že s našimi službami budete len spokojní.