Nosiť úzke džínsy nie je najpohodlnejšie, ale čo by sme neurobili pre dobrý pocit a perfektný vzhľad

Každý z nás to asi dobre pozná, ak si raz zamilujete nejaký kúsok oblečenia, je problém sa ho potom vzdať a pri každom nákupe nového odevu sa obzeráme po štýlovo podobných kúskoch. Dvojnásobne to platí o džínsoch, ktoré síce každú sezónu menia strih, ale pevný základ zostáva. Zmeny síce berieme do úvahy, ale ak sa dobre cítime v jednom strihu, nie je dôvod meniť to.

Elastický materiál a úzky strih pekne tvarujú

Už pred pár sezónami módne domy oznámili, že úzke strihy džínsov sa stiahnu do úzadia a módne budú široké a pohodlnejšie džínsy, no nie je možné úplne ich zatratiť, keďže stále majú svoje nositeľky a záujem o ne je veľký. Skinny džínsy sú úzke, modelujú postavu a kopírujú krivky, čo nie je práve najlichotivejšie v prípade, že máte nejaké kilo navyše, no zdá sa, že ženám a dievčatám to neprekáža a nechcú sa ich vzdať.

Skinny sú ako druhá koža, preto musia byť šité z elastickej džínsoviny. Ženské tvary v nich tak oveľa lepšie vyniknú, preto ich milujeme. Vysoké ženy majú výhodu, že si k nim môžu obuť aj nízke podpätky, drobnejším postavám odporúčame radšej zvoliť skinny jeans damske topánky na vysokých podpätkoch, aby im opticky neskracovali nohy. Tmavé farby líniu elegantne zoštíhlia, no klasická modrá či ostatné odtiene sú takisto obľúbené.

Sandáliky na platforme tiež môžu byť...

Kombinácia skinny džínsov s oversize vrchnými dielmi oblečenia je najlepšia voľba ako vyrovnať pomer v outfite. Zladiť sa môžete do športového, ale aj elegantného či ležérneho štýlu, záleží od vašej nálady a, samozrejme, príležitosti, kam sa vyberáte. Výborne sa kombinujú s teniskami, ale aj lodičkami, so sakom, svetrom, košeľou či elegantnou blúzkou, perfektne vyzerajú s vysokými čižmami nad kolená. Eshopy ponúkajú skinny džínsy vo veľkých množstvách a rozličných strihoch, jedným z nich je eshop značky BIG STAR, ktorá má pôvod v Poľsku, no na Slovensku je dobre známa už dlho, našla si tu svojich zákazníkov, ktorí u nej nájdu vždy niečo zaujímavé, kvalitné a trendové módne oblečenie a doplnky za super ceny, skinny džínsy ponúkajú tiež.