Riedke a krátke riasy budú za pár minút minulosť, stačí na ne aplikovať umelé

To, ako vyzeráme, majú na svedomí gény a my s tým veľa urobiť nemôžeme. Výšku postavy, typ pokožky alebo dĺžku chodidiel ovplyvniť nevieme, ale niečo sa predsa len upraviť dá. Napríklad môžeme zmeniť farbu vlasov prefarbením, svoju hmotnosť máme tiež vo svojich rukách a platí to aj o vzhľade tváre či o oblečení. Moderné metódy úprav tiež ponúkajú veľa možností.

Hladká pokožka a hlboký pohľad

Pri prípravách do práce sa ženy každý deň pozerajú do zrkadla a vždy tam nájdu tú istú tvár. No môže sa stať, že sa nám už tento pohľad časom znepáči a máme 8D mihalnice chuť urobiť nejakú zmenu, samozrejme, k lepšiemu. Zmeny a úpravy sa najčastejšie týkajú očí alebo nosa či pier, s ktorými sme asi najmenej spokojné. Plné pery túžime mať všetky, no nie je to jediné miesto na tvári, jemné či riedke riasy trápia každú druhú ženu.

Zahusťovanie rias majú vo svojom portfóliu aj kozmetické salóny, kde si ženy môžu nechať nalepiť pekné, husté a čierne riasy. Najnovší typ je Ardell 8D, aplikáciou ktorého dostane vaše oko luxusný a odvážny vzhľad. S týmito riasami však dokážete pracovať aj samy doma, ich jednoduchá aplikácia sa dá zvládnuť aj v domácom prostredí. Vďaka nim získate pohľad s objemnými, niekoľko vrstvovými riasami, ktoré budú ozdobou vašej tváre.

K ich aplikácii stačí zvládnuť iba tri kroky:

-najprv treba dĺžku pásika na umelých riasach upraviť tak, aby presne sedeli na vaše oko

-potom naňho treba naniesť lepidlo v tenkej vrstve, najlepšie typ Ardell LASHLITE alebo DUO

-po 30-tich sekundách je možné riasy pritlačiť na pohyblivú mihalnicu vášho oka a zafixovať

Vyberte si, ktoré budú tie naj...

S aplikáciou umelých rias Ardell Naked nemusíte mať obavy o bezpečnosť svojich očí, sú odolné vode a sterilné, nezaťažia oko a rýchla a nenáročná aplikácia sú ich výhodou. Vy tak budete opäť žiariť, váš pohľad bude uhrančivý a konečne budete spokojná sama so sebou pri každodennom pohľade do zrkadla.