Push-up jeansy – zvýraznia vašu ženskosť

Pre push up džínsy sa dennodenne rozhodujú tisíce žien po celom svete a majú na to jasné dôvody. Ide o jeansy s vystúpeným pásom, ktoré v kritériách pohodlia, jednoduchosti a ženskosti obsadzujú najvyššie priečky. Vaša ženská postava na nich sedí ako uliata a vy si môžete vychutnávať pohľady plné obdivu bez toho, aby ste cítili akýkoľvek diskomfort. Strih push-up jeansov vyzdvihuje a obkresľuje línie zadku a bokov. Vyváženie proporcií zabezpečuje strečový materiál, a tak sa v nich cítite aj príjemne. Dostupné sú modely slim a skinny, na športové, fitness či celkovo pohybové aktivity sú ideálne push up legíny namiesto teplákových súprav.

push up jeansy

Push up jeansy si môžete obliecť do rôznych kombinácií. Zvláštna, športovo-elegantná kombinácia s dlhým oblekom a teniskami a tričkom v jednej farbe, to je typ oblečenia, ktorý môžete využiť s miernymi obmenami štýlu každý deň. Nemusíte nakupovať veľa, ak si vystačíte s doplnkami – stačí zopár kúskov, ktoré sa hodia ku všetkému a už len obmieňať. Ak pracujete v kancelárii, prípadne sa chystáte na oficiálnu udalosť, kde musíte pôsobiť seriózne a profesionálne, vyberte si push-up jeansy a k nim napríklad bielu blúzku s úzkym sakom. Aj na večierky sú push-up jeansy zaujímavou alternatívou, ak k nim doplníte slávnostný top a vysoké topánky.

moderné jeansy

Všetko je len o schopnosti kombinovať – či už preferujete klasiku alebo dávate prednosť nápaditým vzorom alebo dokonca výstredným kombináciám. Domáce oblečenie tiež nemusí byť nudné a jednotvárne – tradičné teplákové súpravy vymeňte za jeansy a budete trendy aj doma. Push-up jeansy šikovne vytiahnu postavu – pre optické zúženie voľte tmavé farby – čiernu, grafitovú, tmavomodrú. Menšie graficky vytvorené odreniny na stehnách odvedú pozornosť od drobných nedokonalostí postavy. Ak naopak patríte k chlapčenským typom a chceli by ste dosiahnuť plnšie tvary, tento efekt vytvoria svetlejšie tóny, biela, modrá či sivá. Ak ste rady stredobodom pozornosti, pre vás máme v ponuke neónové push-up jeansy – k nim dolaďte už len čiernobiele kombinácie. Zaručene si získate pozornosť. Tá najlepšia vlastnosť push-up jeansov spočíva v tom, že sa “neobnosia” – ak si vyberiete správnu veľkosť, trvácny materiál, nosíte ich roky.