Nerez v domácnosti

Keď vidíte projekty od interiérových návrhárov neraz túžite po otvorenom interiéri plného svetla či skla. Výnimkou nie je ani exteriér. Aj keď niektoré novostavby nie sú hneď z vonku také aké by sme si predstavovali, časom sa doladí každý detail. A takýmto detailom je aj vonkajšie zábradlie na balkón či terasu. Nerezové zábradlie na balkón nie je len tak dizajnovou súčasťou nehnuteľnosti. Zábradlie plní najmä bezpečnostnú funkciu. Viete si predstaviť balkón či terasu bez zábradlia? Kto by tam mohol vstúpiť. Deti určite nie. Báli by sme sa ich vpustiť na balkón bez zábradlia. Veľmi rýchlo by sa mohlo stať, že by z vysokej výšky bez akejkoľvek zábrany spadli.

zábradlie na balkón

Ale zábradlie často krát zohráva na našej nehnuteľnosti aj dizajnovú funkciu. Najmä nerezové zábradlie na balkóne. Balkón si všimne každý okoloidúci. Fasáda a zábradlie sú prvky, ktoré na vašej nehnuteľnosti vidí každý. A preto je dôležité, aby bolo aj kvalitne a moderne urobené.

Moderný nerez.

Zábradlie môže byť z dreva, železa či iných materiálov. Možno ste však drevené zábradlie mali a rokmi ste museli riešiť rekonštrukciu. Časom a vonkajšími podmienkami sa drevo opotrebuje a mení aj svoju štruktúru. Preto je v dnešnej dobe na vonkajšie balkónové zábradlie obľúbený nerez. Nerezové zábradlie je často krát voľbou číslo jedna najmä vďaka výborným vlastnostiam.

balkónové zábradlie

Je ľahko tvarovateľné a môžete si navrhnúť dizajn zábradlia podľa vlastných predstáv. Takisto nerez neoľutujete ani pri zlých vonkajších podmienkach v exteriéri. Balkónové zábradlie bude aj po rokoch vplyvom dažďa, snehu či slnečného žiarenia vyzerať ako nové. Nemusíte preto riešiť rekonštrukciu či predčasnú výmenu zábradlia. Aj vás zaujala možnosť nerezového zábradlia? Navštívte internetovú stránku lmmont.sk, kde okrem ďalších informácii nájdete tiež krásne moderné vizualizácie už hotových projektov.