Nádherné cukrovinky od spoločnosti Nectar & Stone

Creative-Confectionery-feeldesain-11


Nádherné cukrovinky od spoločnosti Nectar & Stone
ZDROJ: FEELDESAIN.COM

Melbournskí cukrári pracujúci pod značkou Nectar & Stone sú vo svojom odbore majstrami. Svet cukroviniek obohatili o cukrárenské výtvory, ktoré vám je ľúto ochutnať. Ich dezerty sú prepletené skutočným pocitom jedinečnosti a luxusu, v ktorom sa dokonalosť chutí spája s dokonalým vzhľadom.

Zakladateľka tejto originálnej cukrárenskej značky Caroline Khoo pôsobila dlhé roky v oblasti módy a svoju vášeň pre farby a dizajn aplikovala aj do svojich cukroviniek. Nezabudla ani na zázračnú prísadu v podobe lásky k svojej práci, preto sú jej koláčiky, čokoládky a  ostatné cukrovinky nielen rozprávkovo krásne, ale aj rozprávkovo chutné. Tak čo? Ktoré z nich by ste chceli ochutnať ako prvé?


Creative-Confectionery-feeldesain-01 Creative-Confectionery-feeldesain-02 Creative-Confectionery-feeldesain-03 Creative-Confectionery-feeldesain-04Creative-Confectionery-feeldesain-06 Creative-Confectionery-feeldesain-05 Creative-Confectionery-feeldesain-07 Creative-Confectionery-feeldesain-08 Creative-Confectionery-feeldesain-09 Creative-Confectionery-feeldesain-10 Creative-Confectionery-feeldesain-12 Creative-Confectionery-feeldesain-13 Creative-Confectionery-feeldesain-14 Creative-Confectionery-feeldesain-15 Creative-Confectionery-feeldesain-16 Creative-Confectionery-feeldesain-17 Creative-Confectionery-feeldesain-18


Sleduj dorine facebook + twitter + pinterest a nové články ti už nikdy neuniknú.