Kvalitné matrace u nás

Existuje mnoho štúdií, ktoré preukázali, že kvalitný a plnohodnotný spánok naozaj vplýva na to, ako sa budeme cítiť a ako budeme fungovať na druhý deň. Každý kladie dôraz len na zdravú stravu, na pohyb a vyhýbanie sa stresu, no vedeli ste, že pokiaľ si nedoprajete kvalitný a plnohodnotný spánok, tak sa vás vaše problémy so zdravím môžu držať aj naďalej?

Naša firma vám ponúkanajkvalitnejsie matrace na Slovensku už od roku 1992. Vyrábame zdravotné ortopedické matrace na mieru. Ponúkame matrace od tej nižšej cenovej relácie až po tú najvyššiu. Tak aby sme vyhoveli všetkým požiadavkám. Aj tým, ktorí si potrpia na luxus, či tým, ktorí chcú niečo za lacnejší peniaz. Vyrábame matrace na mieru presne podľa vašich požiadaviek a bez príplatku.

kvalitné matrace

Sortiment našich matracov je rozdelený na dve kategórie. Ponúkame sendvičové a pružinové matrace.

Počítame aj s problémami dnešnej doby, a to je rozšírené množstvo ľudí, ktorí sú alergickí na rozličné matracové výplne. Preto sme do našich matracov pridali ako jediní výrobca na Slovensku certifikovanú švajčiarsku penu Sanitized, ktorá má antibakteriálne vlastnosti. S našimi matracmi sa už nemusíte báť, že by ste mali nejaké alergické reakcie či iné zdravotné problémy.

Vzhľadom na veľmi dobré vzťahy s našimi dodávateľmi sa vždy snažíme prispôsobovať a dohadovať ceny materiálov na výrobu tak, aby sme vám vedeli vždy poskytnúť matrace vynikajúcej kvality za výbornú cenu. Chceme, aby si kvalitné a zdravotné matrace mohol dovoliť naozaj každý. Zdravý a plnohodnotný spánok je pre nás prioritou. V porovnaní so západnou Európou máme stále najnižšie ceny na trhu.

matrace na mieru

Roky snahy a poctivo dovedenej práce sa prejavujú aj na našich zákazníkoch, ktorí sa k nám rok čo rok vždy vracajú znova. presne toto nás teší najviac. To, keď vidíme, ako sa k nám vraciate a ste spokojní. Vtedy vidíme, že naša námaha naozaj stojí za to. Neváhajte si objednať alebo nás kontaktujte. V našich podnikových predajniach v Bratislave, Senci či v Žiline si viete matrace dokonca vyskúšať. Garantujeme vám kvalitu.