Kto miluje cestovanie okolo

Ako začas ale letí rýchlo  len nedávno sa nám začali prázdniny sa nám končia za 21 dní veľmi rýchlo ako vietor ten čas letí ani sa nenazdáme bude tu sychravá  studená jeseň dlhé večeri škoda pre škoda že leto a prázdniny netrvajú dlhšie .keď bola mladšia respektíve dieťa všetko sa zdalo byť že   ten čas ide veľmi pomaly .Voľakedy sa dalo cestovať len do len do východného Nemecka ako Berlín, Drážďany, Juhoslávia na niečo bola dobrá tá tzv. nežná revolúcia roky sa dá cestovať kdekoľvek len nie každý má nato finančné prostriedky ale mal by mať každý človek možnosť si užiť dovolenku je hrozná nespravodlivosť že niekto si užíva dovolenky aj tri, štyri a niekto musí byť doma.

dovolenka snov

Veľakrát sa zamýšľam nad tým prečo je to tak je to nespravodlivé. My ako rodina sme boli na drahej dovolenke keď maminka išla do starobného dôchodku za dlhodobú prácu viac euro navyše boli v Taliansku bolo to v roku 2008 to je riadna dlhá doba od vtedy len na Slovensku ale aj takzvané Slovensko je očarujúce dá sa tu realizovať kadejaké výlety, dovolenky. My najčastejšie chodíme k maminej sestre pretým bývali v BB ako mesto je pekné v lone Slovenska ale mne sa viac páčia dedinky Slovenska nie som síce nie som  milovníčka hôr myslím ako horolezkyňa ale hory ako také sú krásne len riskantné, záhadné.

aj na kraj sveta

Naša rodina býva teraz v lone BB kraja na dedine. Čo by som sa obávala v ich lokalite výskyt medveďov. Na Slovensku sú zákutia ktoré môžeš navštíviť sú tu krásne zákulisia kto miluje prírodu ,bylinky ,zvieratka ako ja môže sa do sýtosti nadchnúť krásy Slovenska. Aj my bývame na Západnom Slovensku v malebnej obci sú tu miesta ktoré môžete navštíviť napríklad sväté miesto Studnička, krásny park aj historické skvosty. Moja mamka bola trikrát prímorí ja vtedy v Taliansko čas Alassia prvýkrát more je tiež nádherne ale žiť pri mori by som asi nechcela inač všetko sila zvyku. Ja obdivujem, že Slováci idú za lepším životom do cudziny žiť ,pracovať veľa tam ostáva ja keby som si mala vybrať zahraničie je Rakúsko páčia sa mi ich dedinky síce som sa narosila v meste ale pätnásť rokov bývame na dedine. Zvyk je želená košeľa.