Kline Bruine

Stále viac a viac ľudí bývajúcich v meste rozmýšľa o tom, že utečie aspoň na víkend niekde do prírody. Preto mnoho ľudí z mesta sa rozhodne kúpiť si chatu, alebo záhradu, aby mal kam chodiť do prírody, alebo sa mal kde realizovať počas víkendov. Záhrada alebo chata je dobrým aktívnym relaxom, ktorý chcú aspoň na chvíľu odísť s urbanistickej džungle a aspoň na chvíľu sa spojiť s prírodou. Tu si môžeš v pokoji sadnúť pod strom a čítať si nejakú dobrú knihu s osviežujúcou limonádou, alebo len tak zatvoriť oči a počúvať spev vtákov a nechať hlavu oddýchnuť od každodenných problémov.

zákrada

Ak sa rozhodujete kúpiť záhradu v záhradkárskej oblasti, ktorá však nemá žiadnu obývateľnú časť, ktorá by vám poslúžila na prenocovanie, základnú hygienu, alebo priestor na poobedné uvoľnenie po práci, nemusíte kvôli tomu túto možnosť úplne zavrhnúť. Máme pre vás riešenie a tým je mobilný domček Kline Bruine line, ktorý teraz dokonca ponúkame s dopravou zadarmo do 50 km. Tento domček vám dovezieme priamo do vašej záhradky. V domčeku sa nachádza okrem dvoch izieb aj malá obývačka s jedálenským kútom. Mobilný domček Kline Buine je dokonca domček určený pre úzke záhradky, takže nech máte pozemok akýkoľvek, tento domček môže byť skvelým riešením pre vaše víkendové a prázdninové pobyty, ktoré prevediete s vašou rodinou a priateľmi.

mobilný dom

Zaujala vás naša ponuka? Neváhajte nás kontaktovať na dolu uvedené telefónne číslo a my vám objasníme všetky potrebné informácie a tiež vám radi odpovieme na všetky vaše otázky týkajúce sa mobilných domčekov. V ponuke na našej internetovej stránke Euro-mobilné domy môžete okrem mobilného domčeka Kline Bruine line s dopravou zdarma euro-mobilnedomy.sk nájsť veľký výber iných mobilných domčekov. Preto neváhajte a vyberte si ten správny mobilný domček na váš prázdninový oddych.