Každá z izieb vidieckeho hotela je zariadená inak

singer-design-studio-butik-design-rooms-hotel-hungary-designboom-02


Každá z izieb vidieckeho hotela je zariadená inak
ZDROJ: DESIGNBOOM.COM

Maďarská vidiecka destinácia butik design rooms získala nový modernejší vzhľad vďaka dizajnérskej práci Adama Singera a jeho singer design studia. Má celkovo šesť izieb, preto je každá z nich zariadená inak.

V Oak room /dubová izba/ nájdete drevené umývadlo, lampy, steny, kreslo či koberec. Water room /izba vody/ definujú chladné farby, svetlá a odrazy pripomínajúce neďaleké jazero. Ak milujete zimu, je pre vás ideálna ice room /izba ľadu/. Očarí vás ligotavou podlahou a trstinovou dekoráciou v “zamrznutých” sklenených stenách. Fire room /izba ohňa/ evokuje element ohňa žltým osvetlením a hrdzavým oceľovým obložením. Najpriestrannejšími izbami sú bird room /vtáčia izba/ a boat room /lodná izba/.


singer-design-studio-butik-design-rooms-hotel-hungary-designboom-05 singer-design-studio-butik-design-rooms-hotel-hungary-designboom-06singer-design-studio-butik-design-rooms-hotel-hungary-designboom-03 singer-design-studio-butik-design-rooms-hotel-hungary-designboom-07singer-design-studio-butik-design-rooms-hotel-hungary-designboom-04 singer-design-studio-butik-design-rooms-hotel-hungary-designboom-08 singer-design-studio-butik-design-rooms-hotel-hungary-designboom-09 singer-design-studio-butik-design-rooms-hotel-hungary-designboom-10 singer-design-studio-butik-design-rooms-hotel-hungary-designboom-11 singer-design-studio-butik-design-rooms-hotel-hungary-designboom-12


Sleduj dorine facebook + twitter + pinterest a nové články ti už nikdy neuniknú.