Umelecké diela vytvorené plameňom ohňa

Incredible-artworks-made-with-fire-feel-desain-Steve-Spazuk33


Umelecké diela vytvorené plameňom ohňa
ZDROJ: FEELDESAIN.COM

Ak milujete netradičné spôsoby vytvárania umeleckých diel, Steve Spazuk vás svojou prácou doslova ohúri. Vo svojej tvorbe využíva techniku s anglickým názvom fumage. Za pomoci ohňa vytvára na bielom plátne sadzové škvrny, ktorých tvary dotvára štetcom či dokonca pierkami.

Umelcov, ktorí sa venujú tomuto netradičnému druhu maľby, je na svete veľmi málo a Steve Spazuk je ich skvelým príkladom. Jeho umelecké portfólio pozostáva z obrovského množstva zložitých portrétov, malieb vtákov a tanečných póz. Umelec ich maľuje plameňom sviečky na čistom maliarskom plátne, čo zdokonaľoval takmer 14 rokov. Podľa jeho vlastných slov je “srdcom a dušou jeho kreatívneho procesu spontánnosť a náhoda”. Je otvorenný akejkoľvek skúsenosti a zážitku.


Incredible-artworks-made-with-fire-feel-desain-Steve-Spazuk26Incredible-artworks-made-with-fire-feel-desain-Steve-Spazuk13Incredible-artworks-made-with-fire-feel-desain-Steve-Spazuk17Incredible-artworks-made-with-fire-feel-desain-Steve-Spazuk29Incredible-artworks-made-with-fire-feel-desain-Steve-Spazuk47 Incredible-artworks-made-with-fire-feel-desain-Steve-Spazuk48 Incredible-artworks-made-with-fire-feel-desain-Steve-Spazuk49 Incredible-artworks-made-with-fire-feel-desain-Steve-Spazuk50 Incredible-artworks-made-with-fire-feel-desain-Steve-Spazuk51Incredible-artworks-made-with-fire-feel-desain-Steve-Spazuk10


Sleduj dorine facebook + twitter + pinterest a nové články ti už nikdy neuniknú.