Peňaženka Nothing Fancy uschová okrem peňazí aj pas či iPhone

Chieh-Nothing-Fancy-Wallet-1


Peňaženka Nothing Fancy uschová okrem peňazí aj pas či iPhone
ZDROJ: DESIGN-MILK.COM

Zabudnite na nudné peňaženky bez nápadu, Chieh Ting Huang vám ponúka svoju minimalistickú peňaženku Nothing Fancy. Jednoduchý dizajn docielil kombináciou dvoch materiálov: kúska kože a gumičky.

Peniaze jednoducho vložíte do kože a omotáte gumičkou. Naplnená peňaženka tak pripomína “ruličky” bankoviek, ktorými sa jej tvorca inšpiroval. Nothing Fancy pozostáva z dvoch častí. Jedna je vyhradená pre bankovky, druhá pre kreditné karty. Minimalistický dizajn vám dokonca umožňuje uschovať mince, pas či iPhone. Pýtate sa, ako je to možné? Chieh Ting Huang myslel na všetko. Jednoduchým spôsobom rozšíril základné funkcie tejto peňaženky o držiak na iPhone, držiak na pas a priehradku na mince.


Chieh-Nothing-Fancy-Wallet-2 Chieh-Nothing-Fancy-Wallet-3 Chieh-Nothing-Fancy-Wallet-4 Chieh-Nothing-Fancy-Wallet-5 Chieh-Nothing-Fancy-Wallet-6 Chieh-Nothing-Fancy-Wallet-7 Chieh-Nothing-Fancy-Wallet-8 Chieh-Nothing-Fancy-Wallet-9Sleduj dorine facebook + twitter + pinterest a nové články ti už nikdy neuniknú.

Tagy: .