Módny časopis Vogue Paris premenil modelky na bábiky

giampaolo-sgura-models-as-living-dolls-vogue-paris-designboom-08


Módny časopis Vogue Paris premenil modelky na bábiky
ZDROJ: DESIGNBOOM.COM

Módny editoriál december/január 2015 pre nové číslo svetoznámeho časopisu Vogue Paris premenil modelky Magdalenu Frackowiak a Elisabeth Erm na bábiky barbie. Autorom fotografických snímkov v autentických krabičkách je taliansky módny fotograf Giampaolo Sgura.

Módni dizajnéri nezabudli ani na módne doplnky. Zavesili ich okolo modeliek na zadnú stenu krabičiek. Farebné topánky, rekvizity, vyšívané kabelky či dokonca outfity na prezlečenie tak pre nepravé plastové bábiky vytvorili dokonalé couture prostredie. Nájdete tu módne kúsky z najnovších kolekcií svetových značiek, akými sú napríklad Valentino, miu miu, Fendi či Moschino. Ready-to-wear móda sa tak pod rukami módnych dizajnérov a šikovného fotografa stala módou s prívlastkou ready-to-play.


giampaolo-sgura-models-as-living-dolls-vogue-paris-designboom-24 giampaolo-sgura-models-as-living-dolls-vogue-paris-designboom-23 giampaolo-sgura-models-as-living-dolls-vogue-paris-designboom-22 giampaolo-sgura-models-as-living-dolls-vogue-paris-designboom-21 giampaolo-sgura-models-as-living-dolls-vogue-paris-designboom-20 giampaolo-sgura-models-as-living-dolls-vogue-paris-designboom-19 giampaolo-sgura-models-as-living-dolls-vogue-paris-designboom-17 giampaolo-sgura-models-as-living-dolls-vogue-paris-designboom-16 giampaolo-sgura-models-as-living-dolls-vogue-paris-designboom-15 giampaolo-sgura-models-as-living-dolls-vogue-paris-designboom-14 giampaolo-sgura-models-as-living-dolls-vogue-paris-designboom-13 giampaolo-sgura-models-as-living-dolls-vogue-paris-designboom-12 giampaolo-sgura-models-as-living-dolls-vogue-paris-designboom-11 giampaolo-sgura-models-as-living-dolls-vogue-paris-designboom-10 giampaolo-sgura-models-as-living-dolls-vogue-paris-designboom-09 giampaolo-sgura-models-as-living-dolls-vogue-paris-designboom-06 giampaolo-sgura-models-as-living-dolls-vogue-paris-designboom-05 giampaolo-sgura-models-as-living-dolls-vogue-paris-designboom-04 giampaolo-sgura-models-as-living-dolls-vogue-paris-designboom-03 giampaolo-sgura-models-as-living-dolls-vogue-paris-designboom-02 giampaolo-sgura-models-as-living-dolls-vogue-paris-designboom-01


Sleduj dorine facebook + twitter + pinterest a nové články ti už nikdy neuniknú.